Skip Navigation LinksAna Sayfa : Tüm Duyurular : Duyuru Detay
Münhal Bulunan Aile Hekimliği Birimleri İçin Başvuru İşlemleri
07 Şubat 2018 Çarşamba  17:08:34    1603

5258 sayılı Aile Hekimliği Kanunu gereği; İlimizdeki mevcut 1284 Aile Hekimliği Biriminden yeni açılan, istifa,emeklilik, sözleşme feshi vs. nedenlerle boş olan 13 (onüç) Aile Hekimliği Birimi için 28/02/2018 tarihinde ek yerleştirme işlemi yapılacaktır.

Yapılacak bu yerleştirme için İlimizdeki Kamu Kurumlarında görev yapan tüm hekimler, 07/02/2018 tarihinde www.ism.gov.tr adresinde ilan edilecek münhal birimler için internet üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Öncelikle Personel Bilgi Sistemine kayıt olarak şifre almaları gerekmektedir. www.ism.gov.tr adresine girildiğinde, ana sayfasında bulunan “personel online” yazısına tıklanarak kayıt işlemi yapılabilir.

Başvuru formunu ve yazıda belirtilen gerekli evraklar tamamlandıktan sonra İl Sağlık Müdürlüğü Poligon ek hizmet binası (eskiHalk Sağlığı Müdürlüğü binası) Aile Hekimliği Hizmetleri Birimine teslim edilecektir.


Not:Aliağa 2 Nolu ASM (3501006 Nolu AHB) Bakanlığımız İller Arası Aile Hekimliği Yerleştirme İşlemleri sonucu yerleştirme yapıldığından listeden çıkarılmıştır. 


Dokümanlar 
İlan Metni
Boş Birimler Listesi